Parking lotnisko Chopina

Parking EuroStyle to idealne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących, którzy na lotnisko Chopina chcą dojechać własnym autem, a następnie pozostawić je w bezpiecznym miejscu na czas wylotu z Warszawy. Zostawiając u nas swoje pojazdy, możecie Państwo czuć się w pełni komfortowo i bez najmniejszych obaw udać się w swoją podróż. Mamy pełną kontrolę nad bezpieczeństwem pozostawionych u nas samochodów. Każdy samochód znajdujący się na naszym parkingu jest objęty stosownym ubezpieczeniem. Ponadto nad bezpieczeństwem pojazdów czuwa obsługa parkingu oraz profesjonalny system monitoringu.

Nasz parking Warszawa Okęcie funkcjonuje w bardzo prosty sposób. Przyjeżdżacie Państwo do nas, zostawiacie swoje auto, a my zajmujemy się całą resztą. Odwozimy Państwa wygodnym busem pod same drzwi terminala na lotnisku Chopina, a po powrocie z podróży – odbieramy Was i dowozimy z powrotem na parking, gdzie czeka Wasze auto. Znajdujemy się bardzo blisko lotniska, dzięki czemu dojazd na lotnisko Chopina, nie zajmuje dużo czasu. Gwarantujemy zawsze atrakcyjne – konkurencyjne ceny!

Dlaczego na naszym parkingu najbardziej opłaca się zostawić auto?

 • Całodobowy monitoring
 • Każde auto zaparkowane w EuroStyle jest ubezpieczone do kwoty 20.000zł za szkody materialne
 • Bezpłatny dowóz i odbiór Parking Eurostyle – Lotnisko Okęcie
 • Obsługujemy klientów lotniska, dworca centralnego i zachodniego, oraz inne lokalizacje
 • Znakomita lokalizacja, tylko 2 km od lotniska
 • Posiadamy 500 miejsc na naszym parkingu
 • Miła, fachowa, punktualna kadra pracowników
 • Na miejscu kantor wymiany walut
 • Bar restauracjny
 • Ekspres kawowy

W naszej ofercie znajdziesz również:

 • Auto-Naprawa podczas Twojej nieobecności
 • Zimowanie w garażach: motocykli, przyczep, kapmperów oraz łodzi
 • Noclegi w domkach już od 30 zł
 • Pyszne polskie jedzenie

Zalety parkingu EuroStyle

Parking EuroStyle to miejsce wyjątkowe. W sposób szczególny dbamy o potrzeby naszych Klientów. Oprócz całodobowej ochrony samochodów i wygodnego (bezpłatnego) transferu na lotnisko, oferujemy także szereg innych usług. Podczas Państwa nieobecności, możemy zająć się Waszym autem. Możemy dokonać jego przeglądu i ewentualnych napraw. Na miejscu posiadamy także kantor wymiany walut, tak więc w każdej chwili możecie Państwo wymienić pieniądze na inną pożądaną walutę.

Specjalnie dla Państwa otworzyliśmy przytulny bar restauracyjny, gdzie można zjeść, odpocząć i znieczulić się przed wylotem. Po przylocie zapraszamy na wytęsknione polskie menu: schabowy z frytkami obieranymi na miejscu, flaczki, karkówka lub kiełbaska z grilla. Do Państwa dyspozycji oddajemy także ekspres do kawy, dzięki czemu tuż przed podróżą możecie napić się „małej czarnej”.

Zdecydowanym atutem naszego parkingu jest duża ilość miejsc parkingowych. W przeciwieństwie do innych parkingów, my dysponujemy aż 500 miejscami. Proponujemy również bardzo wygodny, bo przez Internet system rezerwacji miejsca parkingowego. Naszą zaletą jest także miła, fachowa i życzliwa obsługa, która w każdej chwili służy swoją pomocą. Gwarantujemy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, profesjonalną obsługę i przyjazne ceny!

 

bar restauracyjnyrestauracja przy parkingu Eurostylebar restauracyjny Eurostylewidok na bar restauracyjny parkingu Eurostyle

parking okęcie przy lotnisku chopina

parking Eurostyle jest monitorowanycałodobowy monitoring parkingu eurostyle

monitoring parkingu

Rezerwuj parking

Data i godzina przyjazdu

Data i godzina wyjazdu

Ilość osób do transferu:

Imię i Nazwisko:

Email:

Nr telefonu:

Marka auta:

Nr rejestracyjny: